ukbeendeplru

09.03.2017 року в Кузнецовській гімназії на Батькіському форумі представники батьківських комітетів усіх класів закладу обговорювали  тему:  «Залежність від інтернету. Шкідливий вплив на психіку дитини комп’ютерних ігор».

     «Актуальність проблеми залежності сучасних підлітків від інтернету» таким питанням розпочала роботу Форуму Райчук Людмила Василівна, практичний психолог  та соціаний педагог Кузнецовької гімназії. Проблему надмірного використання учнями Кузнецовської гімназії сучасних гаджетів підняла на батьківських зборах Горбачик Надія Федорівна,  директор Кузнецовської гімназії. Говорили на батьківських зборах про правові та кримінальні аспекти проблеми узалежнень дітей, про вплив комп’ютерних ігор на поведінку та психіку дітей. Котельник Сергій Миколайович та Ющук Дмитро Анатолійович, представники муніципальної варти міста озвучили статистику та реальні загрози комп’ютерної залежності та порушень правопорядку учнями шкіл міста. Про «підводні камені» інтернету» розповіли представники громадської організації «Нове Життя», які лекцію про інтернетзалежність провели майже у всіх класах гімназії. Під час форуму Райчук Людмила Василівна залучала до обговорення актуальної проблеми й батьків. По закінченню роботи форуму надала рекомендації для ліквідації проблеми залежності від ком’ютера та шкідливого впливу на психіку підлітків інтернету.

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
306
Перегляди статей
506112

Зараз на сайті 

На сайті 72 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top