ukbeendeplru

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА ІІІ (обласному) ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 

МАТЕМАТИКА

ІІІ місце  ПОЛЮХОВИЧ ІЛОНА,

11 клас, вч. ГОРБАЧИК О.В.

 

АСТРОНОМІЯ

ІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ГЕОГРАФІЯ

ІІІ місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. ЛІТВІНЧУК Т.О.

 

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІІ місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

АНГЛІЙСЬКА  МОВА

ІІ місце  МАЛИХІНА ІРИНА, 9 клас,

вч. КСЬОНДЗИК Є.П.

 

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

І місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. КОВАЛЕЦЬ Ю.Б.

 

ФІЗИКА

ІІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ІІІ місце САВОРОНА НАЗАРІЙ, 10 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ЕКОНОМІКА

ІІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч.  ПАШКО Н.П.

ІІІ місце ПОЛЮХОВИЧ  ІЛОНА, 11 клас,

вч.  ПАШКО Н.П.

 

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА ІІ (обласному) ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ Малої академії наук учнівської молоді!

 

І МІСЦЕ

 

ПОЛЮХОВИЧ ІЛОНА,11 клас,

СЕКЦІЯ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА»,
 науковий керівник ГОРБАЧИК О.В.

 

ІІ МІСЦЕ

 

            ВОДЬКО ЮЛІЯ, 11 клас,

СЕКЦІЯ «ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ»,

науковий керівник ПЕЧОНЧИК Н.П.

 

ІІІ МІСЦЕ

 

ЯРИНИЧ ВІТАЛІЙ, 10 клас,

СЕКЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ  ТА ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

науковий керівник ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

 

 

МОЛОДЦІ, ЮНІ НАУКОВЦІ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА ІІІ (обласному) ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 

МАТЕМАТИКА

ІІІ місце  ПОЛЮХОВИЧ ІЛОНА,

11 клас, вч. ГОРБАЧИК О.В.

 

АСТРОНОМІЯ

ІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ГЕОГРАФІЯ

ІІІ місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. ЛІТВІНЧУК Т.О.

 

ПРАВОЗНАВСТВО

ІІІ місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

АНГЛІЙСЬКА  МОВА

ІІ місце  МАЛИХІНА ІРИНА, 9 клас,

вч. КСЬОНДЗИК Є.П.

 

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

І місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА, 9 клас,

вч. КОВАЛЕЦЬ Ю.Б.

 

ФІЗИКА

ІІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ІІІ місце САВОРОНА НАЗАРІЙ, 10 клас,

вч. ФЕТІСЕНКО Л.О.

 

ЕКОНОМІКА

ІІІ місце БАРАБУХ БОГДАН, 11 клас,

вч.  ПАШКО Н.П.

ІІІ місце ПОЛЮХОВИЧ  ІЛОНА, 11 клас,

вч.  ПАШКО Н.П.

 

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!

ВІТАЄМО

З ПЕРЕМОГОЮ НА ІІ ЕТАПІ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!

(2017 -2018 н.р.)

 

 Астрономія

7клас

І місце    

БАРАБУХ БОГДАН

Вчитель Фетісенко Л.О.

ІІ місце

ПОЛЮХОВИЧ ІЛОНА

Вчитель Фетісенко Л.О.

ІІІ місце

САВОРОНА НАЗАРІЙ

Вчитель Фетісенко Л.О.

 

Молодці!

ВІТАЄМО

З ПЕРЕМОГОЮ НА ІІ ЕТАПІ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД!

 

ПРАВОЗНАВСТВО

9 клас

І місце НЕСІПБАЄВА ДАМІРА,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

ІІІ місце САВЕЛЬЄВА АННА,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

10 клас

ІІІ місце КАЛІНОВСЬКА МАРГАРИТА,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

11 клас

ІІІ місце ВОДЬКО ЮЛІЯ,

вч. ПЕТРОВИЧ Н.Г.

 

Гарний результат!

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
306
Перегляди статей
612726

Зараз на сайті 

На сайті 39 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top