ukbeendeplru

 

       Про психолого – педагогічний консиліум.

 

   30 жовтня проведено психолого - педагогічного консиліум на тему: «Адаптація п’ятикласників до нових умов освітнього процесу»

   На заході були присутні: адміністрація гімназії, психолог та соціальний педагог закладу, вчитель – класовод, вихователі 5 – х класів, учителі – предметними, які викладають на паралелі п’ятих класів, медична сестра гімназії.

   Говорили про адаптацію учнів - п’ятикласників у гімназії, психологічні аспекти переходу від початкової до середньої школи, стан здоров’я учнів п’ятих класів.

Детальніше...

26 жовтня у Вараській гімназії відбулися загально батьківські збори.

Вела їх Райчук Людмила Василівна, психолог та соціальний педагог гімназії. Тема зборів: «Узалеженя в учнівському середовищі. Вплив тютюну, алкоголю та наркотиків на організм підлітка». 

Людмила Василівна окреслила актуальність проблеми узалежнень в підлітковому віці, запропонувала батькам переглянути фільм про шкідливість тютюну, алкоголю та наркотиків, про те, які бувають наркотичні речовини, та на що батькам треба звернути увагу, коли  спілкуються зі своїми дітьми.

Виступили на зборах також  Горбачик Надія Федорівна, директор гімназії, представники ГО «Нове Життя» та «Муніципальна варта». Запрошені гості, представники громадських організацій, розповіли про ситуацію в місті щодо актуальної проблеми узалежнень, про наслідки вживання учнівською молодю шкідливі речовини.

По закінченню зборів психолог гімназії роздала батькам пам’ятки про те, на що більше треба звертати увагу, щоб захистити від лиха своїх дітей.

Детальніше...

ПРО КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ

НА ТЕМУ: «ПСИХОЛОГ МАЙБУТНЬОГО»

27 квітня на базі Рівненського гуманітарного університету проходило нагородження переможців конкурсу творчих робіт з психології « Психолог майбутнього» , який проводився з метою :

Детальніше...

Поради для батьків

Підлітковий вік – гострий і напружений період переходу від дитинства до дорослішання, що супроводжується якісною перебудовою усіх сторін розвитку особистості. Його часто називають кризовим, оскільки організм має підвищену чутливість до якихось певних зовнішніх і внутрішніх впливів, які саме в цей час призводять до дуже важливих, безповоротних наслідків.

Саме у цей період відбувається усвідомлення дитиною своєї індивідуальності, змінюється її ставлення до навколишнього світу, до себе, до інших людей, відбувається перебудова потреб та мотивів, поведінки. Водночас змінюються вимоги суспільства до підлітка. У зв'язку з цим підлітку необхідно погоджувати свої потреби з очікуваннями оточуючих та вимогами соціальних норм. Необхідність такого погоджування часто пов'язана із значними труднощами, які і стають причиною виникнення суперечностей у розвитку підлітка. Ці суперечності можуть протікати в гострій формі, зумовлюючи сильні емоційні переживання, порушення у поведінці учня, у його взаєминах з дорослими та ровесниками. Стан стресу, нервового напруження, неврівноваженості є впливовим чинником, який зумовлює різні зрушення в психічній сфері особистості, може провокувати до суїцидальних думок.

Детальніше...

Круглий стіл:

«Роль сім’ї у формуванні гармонійної особистості.

Виховання у світі без насильства»

 

   З метою ліквідації проблеми насильства над дітьми 15 грудня 2016 року на Круглий стіл: «Роль сім’ї у формуванні гармонійної особистості. Виховання у світі без насильства» були запрошені батьки учнів Кузнецовської гімназії та представники служб, які займаються проблемами дітей.

   Ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля.

   Насилля – це застосування особою чи групою осіб засобів примусу щодо іншої особи чи групи осіб.
       Психологи вважають, що насильство - це дія, що порушує права і свободи людини, і часто заснована на неможливості захиститись. А жорстоке ставлення до дітей - це типовий прояв насильства по відношенню до них, яке може поставити під загрозу розвиток дитини і чинити шкідливу дію на її фізичний, психосоціальний, емоційний розвиток, що призводить до сумних наслідків.

    Насилля – це дії, що принижують людську гідність, завдають шкоди здоров’ю, а іноді й життю.

   Навчити дитину такого способу поведінки, який побудований на обмірковуванні й прогнозуванні своїх вчинків — означає поставити заслін будь-яким асоціальним діям не лише в шкільні роки, а й у подальшому житті.

 

 

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
306
Перегляди статей
612722

Зараз на сайті 

На сайті 23 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top