ukbeendeplru

   Одне із найбільших та значущих свят для нас є   - день Святого Миколая. Це чи найбажаніше свято для дітлахів. З добром на нього очікували і гімназисти. Саме в цей день  до нас завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав гімназистам бути чемними і робити добро.  Цілий день в стінах гімназії  линув  веселий сміх щасливих дітей та  лунала коляда «Ой хто, хто Миколая любить».

Детальніше...

   Під гаслом «Від серця до серця» 1 грудня, до Міжнародного дня інвалідів, у Вараській гімназії пройшов традиційний благодійний ярмарок. Кожен небайдужий гімназист допоміг людям, які потребують особливої уваги. На ярмарку було зібрано кошти у сумі 7395 грн., які будуть передані на благодійність. По закінченню ярмарки активісти учнівського врядування відвідали Реабілітаційний центр та на власні очі побачили радість від солодких подарунків в очах його вихованців. Директор - Федінчик Наталія Сергіївна, провела екскурсію, під час якої всі дізнались багато інформації про життя людей з обмеженими можливостями, завдяки чому ми можемо більше їх зрозуміти. Всім, хто приймав участь в акції висловлюємо щиру подяку.

Активісти:

Коротенко.М

Меліщук.М

Леус.О 

З повагою і вдячністю солдату

         Учні та вчителі гімназії взяли активну участь  у загальноміській акції  «З повагою і вдячністю солдату». Гімназисти написали колективне привітання та створювали власноруч  листівки з побажаннями. Плетіння маскувальної сітки  та листівки з теплим дитячим словом  - усе це підтримує наших хлопців і нагадує їм, що на мирній  землі їх шанують та вболівають за них!

Детальніше...

      У Вараській гімназії відбулася науково-практична конференція «Гімназійне наукове товариство – товариство великих можливостей». Під урочистий гімн Малої академії наук захід оголосили відкритим.  На конференції були присутні: Горбачик Надія Федорівна, директор гімназії; Кушнір Галина Михайлівна, заступник директора; Ковалюк Катерина Іванівна, вчитель фізики, молодший науковий співробітник; дійсні члени Малої академії наук гімназії: Кирилюк Софія; Полюхович Ілона; кандидати у дійсні члени та слухачі Малої академії наук Старовєрова Вікторія; Манзик Валерія; Походенко Анна, Хомич Анна; Гордійчук Карина; Сусь Марта, Коцюбайло Олександра, Смолянська Діана.

Детальніше...

Торгівля людьми – цілком сучасна реалія. Надзвичайно важливим фактором у боротьбі з цим негативним суспільним явищем є підвищення рівня поінформованості учнів, усвідомлення ними гостроти даної проблеми.

Детальніше...

Програма є основним документом, що визначає  стратегію пошуку, навчання, виховання  і розвитку  обдарованих дітей гімназії.  Ця діяльність  розглядається у контексті  загального процесу  проектування, формування  і прогнозування  інтелектуального та творчого  потенціалу нації, зокрема, виявлення обдарованої молоді і надання їй різнобічної підтримки.

Детальніше...

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
306
Перегляди статей
612722

Зараз на сайті 

На сайті 203 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top