Одне із найбільших та значущих свят для нас є   - день Святого Миколая. Це чи найбажаніше свято для дітлахів. З добром на нього очікували і гімназисти. Саме в цей день  до нас завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав гімназистам бути чемними і робити добро.  Цілий день в стінах гімназії  линув  веселий сміх щасливих дітей та  лунала коляда «Ой хто, хто Миколая любить».

Кажуть : « Святий Миколай іде – Різдво веде ».  Ми очікуємо на Різдво  Христове – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі, яке приносить нам тепло і радість у кожну родину.

З  наступаючим Новим роком та  Різдвом Христовим !

Лідери учнівського врядування

• Tetyana-Shevchenko-facebook